معرفی شرکت پترورابین صنعت

شرکت پترو رابین صنعت با هدف ارائه خدمات تخصصی به صنایع کشور در زمینه انواع شیرهای صنعتی و تجهیزات دوار در سال 1394 تاسیس و با بهره گیری از کادری مجرب با تحصیلات و تخصص¬های مرتبط و تعامل موثر با مشتریان توانسته است در زمان نسبتا کوتاهی در مسیر نیل به این هدف حرکت نماید.

هم اکنون پترو رابین صنعت در دو حوزه تخصصی شیرهای صنعتی و تجهیزات دوار با رعایت تمامی الزامات استانداردهای طراحی، ساخت و متریالی در حال ارائه محصول و خدمات به مشتریان می¬باشد.

با توجه به تحریم‌های اعمالی علیه کشور و عدم امکان ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی توسط سازندگان مطرح خارجی، این شرکت نسبت به ارائه خدمات اورهال و تعمیرات پمپ‌های سانتریفیوژ، توربین‌های بخار و سیستم‌های رانش دریایی واترجت و همچنین تعمیر، بازسازی و تست انواع شیرهای دستی و کنترلی بر اساس معتبرترین استاندارهای بین المللی و بر پایه دانش مهندسی (محاسبات و شبیه سازی) در داخل کشور مبادرت نموده است.

ما با باور عمیق به توانمندی¬های فنی و صنعتی کشور و همچنین احاطه به دانش فنی و استانداردهای حوزه طراحی، ساخت و متریال، در پی تولید محصولات با کیفیت ایرانی می¬باشیم. از این رو تولید محصول در پترو رابین صنعت مستلزم شناخت وظیفه تجهیز، شرایط سرویس و انتظارات مشتری، مهندسی محصول، تدوین فرایند ساخت و روش اجرایی کنترل موثر کیفیت، بازرسی و تست¬های عمکردی و در نهایت صدور گواهینامه¬های ساخت می¬باشد.

با توجه به تجربیات موسسین و مدیران شرکت در پروژه های مختلف، ضمن استقرار سیستم مدیریت ISO9001 ساختار شرکت به صورت یک سازمان پروژه محور سازماندهی شده و بر این باوریم که آنچه برای ما و مشتریان ما ارزش ایجاد می کند، اجرای دقیق تعهداتمان با رعایت کامل روش ها و استانداردها می‌باشد و بهبود مستمر را از طریق تدوین، پایش و اندازه گیری اهداف کیفیت سازمان تعهد می‌نماییم.